Тривалість курсу

60 або 120 хвилин

Графік занять

Індивідуальний з 09.00 до 20.00

Мотоцикли:

При собі мати

Закрите взуття на твердій підошві, джинси, посвідчення особи

-----------------------------------------------

Оренда мотоцикла, повне захисне екіпірування і вартість бензину входить у ціну.

Вартість разового заняття: 750грн.

Вартість двогодинного разового заняття: 1400 грн.

Водіння мотоцикла - Пробне заняття

пробное вождение мотоцикла

Навіщо потрібне пробне водіння мотоцикла?

Якщо Ви прийняли тверде рішення перестати стояти в пробках і освоїти двоколісний транспорт, але не впевнені, чи сподобається Вам їзда на мотоциклі, ми пропонуємо відвідати пробне заняття.

Прийняти вірне рішення допоможуть співробітники нашої мотошколи, які професійно володіють навичками управління мототранспортом і дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять. Відвідати пробне заняття можна досягнувши 16 років.

Пробне заняття з керування мотоциклом передбачає наявність розвиненого почуття рівноваги. Навички в керуванні велосипедом значно спростять і прискорять процес Вашого навчання, тому якщо навичок в керуванні велосипедом у Вас ще немає, ми рекомендуємо перед початком занять навчитися їздити на велосипеді.

Пробне заняття водіння мотоцикла ми завжди починаємо з підбору та видачі захисного екіпірування за розміром.

На першому занятті Вас навчать:

  1. Правильною посадкою
  2. Коректному старту з місця
  3. Правильне гальмування
  4. Поворотам
  5. Зменшення швидкості в русі

Техніка для пробного заняття

пробное вождение мотоцикла

Перший урок водіння на мотоциклі проводиться на малокубатурній Yamaha YS125 класу "нейкід". Цей легкий, зручний і малолітражний транспорт з механічною коробкою передач допоможе Вам швидше навчитися маневрувати, відчувати габбарити мотоцикла, виконувати всі рухи плавно і легко виконувати всі, поставлені інструктором перед Вами цілі та завдання.

На пробне заняття приготуйте та візьміть із собою зручний одяг, закрите взуття на твердій підошві та посвідчення особи. Оформити заявку на пробне заняття можна на нашому сайті - достатньо заповнити потрібну форму. Якщо виникли питання щодо пробного заняття, зателефонуйте за одним із номерів телефонів, вказаних на сайті.


ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!