Тривалість курсу

11 індивідуальних занять + 4 міські заняття по 60 хвилин

Графік занять

Індивідуальний з 09.00 до 20.00

Мотоцикли:


При собі мати

Паспорт, ІПН, права, медична довідка, закрите взуття на твердій підошві, джинси

-----------------------------------------------

Оренда мотоцикла, повне захисне екіпірування та вартість бензину входить у ціну.

Вартість: 13500 грн
Вартість проходження на своєму байку: 11000 грн

Повний курс навчання їзди на мотоциклі

Навіщо потрібен повний курс?

Цей курс розрахований на охочих осягнути науку управління мотоциклом від А і до Я. Вивчити всі необхідні навички грамотного водіння та стати зразковим мотоциклістом.

Процес навчання складається із 15 занять. 11 на майданчику + 4 заняття в місті, по 60 хвилин кожне, на яких на опрацювання кожного елемента навчання виділяється більше часу, ніж на базовому курсі.

.

Курс веде досвідчений інструктор, готовий посвятити учня у всі нюанси управління та відкрити нові можливості мототехніки, корегує в індивідуальному порядку комплекс вправ. Після завершення курсу на Вас чекає успішне складання іспиту в ДАІ.

Перші заняття проходять на майданчику для тренувань, останні кілька – у міських умовах.

Повний курс підійде також тим, хто ще жодного разу не сідав за кермо, але вже досяг 16 років. Мотоциклісти, які мають мінімальний досвід, зможуть відновити вміння та набути нових.

Мета повного курсу водіння мотоцикла:

  • Навчити керувати мототехнікою з азів
  • Донести всі знання з водіння у місті
  • Відновити та скоригувати раніше отримані вміння
  • Ми з радістю допоможемо Вам з вибором відповідної техніки та мото-екіпіровки по завершенню курсу, а також адаптуватися до Вашого мотоцикла.
  • Підготувати до іспиту на категорію А

У програму курсу входить виїзд у місто з інструктором зі спеціальними переговорними пристроями, за допомогою яких інструктор під час заняття з Вами постійно не тільки їхатиме поруч, а й коригуватиме Ваші дії при необхідності, а після завершення уроку проведе з Вами розбір помилок.

Повний курс навчання водіння мотоцикла доступний в даний момент за найприйнятнішою ціною! Запис на повний курс водіння займе лише кілька хвилин. Для цього достатньо заповнити форму, наведену нижче.


ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!