Длительность курса

12 занятий ( 1 занятие - 50 минут )

График занятий

Индивидуальный с 09.00 до 20.00

Мотоциклы:

 

 

При себе иметь

Закрытая обувь на твердой подошве, джинсы

Примечание

рост детей от 120-145 см

-----------------------------------------------

Аренда мотоцикла, полная защитная экипировка и стоимость бензина входит в цену.

Стоимость: 9600 грн.
Стоимость разового занятия: 1000 грн.

Мотошкола для дітей та підлітків у Києві

Що таке дитячі мотокурси?

детская мотошкола киев

Дитячий мотокурс призначений для юних гонщиків, які вже вміють керувати велосипедом. Однією з переваг, які дає наша мотошкола, є можливість тренувати дитину за межами основних доріг. Це фізична підготовка дитини, розвиток реакції та координації рухів.

Діти отримують можливість безпечно навчитися навичок керування двоколісним транспортом і в майбутньому мають шанс стати професіоналом. Люди, які отримали знання про правильне керування мототехнікою і відпрацювавши їх на практиці в дитинстві, виявляють більшу обережність на дорогах, ніж ті, хто навчався вже в зрілому віці.

Особливості мотокурсів для дітей у Києві:

Мотокурси для дітей проводяться під керівництвом тільки досвідчених інструкторів. Кожен з них має значний професійний досвід водіння мотоциклів. Діти навчаються за особливою методикою, яка передбачає індивідуальний підхід.

Ми надаємо можливість та рекомендуємо батькам бути присутніми під час тренувань Ваших дітей. Так дитина відчуватиме Вашу підтримку та почуватиметься впевненіше.

Весь курс складається з 12 тренувань тривалістю 60 хвилин кожне. Юні студенти отримають необхідні базові знання з влаштування мотоцикла, принцип роботи двигуна, зчеплення, гальма та алгоритм управління.

Програма практичних занять дитячої мотошколи:

 1. Правильний старт
 2. Правильне гальмування
 3. Положення рук та баланс тіла
 4. Збереження балансу мотоцикла під час руху
 5. Вибір оптимальної швидкості
 6. Уповільнення та прискорення
 7. Правильне проходження поворотів
 8. Переключення передач
 9. Робота «над поглядом»
 10. Вибір потрібної траєкторії руху

Після завершення курсів юні мотогонщики почуватимуться набагато впевненіше дорослого райдера, зможуть подолати всі страхи та невпевненість у своїх силах, навчаться оперативно приймати вірні рішення у різних ситуаціях на дорозі, розвинуть уважність – одним словом, набудуть усіх необхідних знань та навичок, які у будь-якому У разі знадобляться їм у дорослому житті.

Екіпірування та техніка для дитячих занять на мотоциклі

Мотошкола «JR Garage» надає Вам екіпірування, розроблене спеціально для дітей. Відмінність від дорослої тільки в розмірах - захисні комплекти мають ті ж аеродинамічні та ударопоглинаючі властивості. Щоб забезпечити максимальний захист дитини від можливих травм, екіпірування ми підберемо індивідуально.

Комплекти складаються з:

 • Шолом для мотоцикла
 • Підшоломника
 • Рукавичок
 • Наколінників
 • Налокітників
 • Захист спини/«черепаха»

Дитяче екіпірування розраховане на зріст від 120 до 145 см.

Мотоцикли, на якомих ми навчаємо дітей

детская мотошкола киев

Навчання дітей проводиться на пітбайку Kayo 125cc. Мотоцикл оснащений двигуном потужністю в 11 кінських сил, механічною 4-ступінчастою коробкою передач і паливним баком на 5 л. Пітбайк важить 70 кг, витримує величезні навантаження.

Щоб записатись на дитячий курс водіння, заповніть форму на нашому сайті. Отримати додаткову інформацію про заняття можна за телефонами, наведеними нижче. Інструктори мотошколи готові відповісти на всі питання, що Вас цікавлять.


ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!